Wiadomości z tagiem Dodge  RSS
Jarosław Sellin: rząd ma gotowe koncepcje ustawy dekoncentracyjnej, które mogą być przekute w ustawę

Dodano: 17.10.2018 21:15 | 24 odsłon | 0 komentarzy

Mamy gotowe koncepcje ustawy dekoncentracyjnej, które w każdym momencie mogą być przekute w ustawę; trzeba tylko wybrać koncepcję - powiedział wczoraj wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin. Jak dodał, nie wiadomo, kiedy zapadnie decyzja polityczna w tej sprawie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Dodik chce mianować reżysera Kusturicę swoim doradcą

Dodano: 17.10.2018 16:16 | 19 odsłon | 0 komentarzy


Jedną z pierwszych politycznych decyzji nowo wybranego przedstawiciela Serbów w trzyosobowym Prezydium Bośni i Hercegowiny (BiH) Milorada Dodika będzie mianowanie znanego reżysera Emira Kusturicy na swojego doradcę.

Tagi: Serbia, Dodge
Źródło: fakty.interia.pl

Orlen Upstream odkrył kolejne złoże gazu ziemnego w Polsce

Dodano: 17.10.2018 15:52 | 26 odsłon | 0 komentarzy


Szacujemy złoże w Bystrowicach (Podkarpackie) na ok. 2 mld metrów sześciennych gazu i to jest bardzo ważne odkrycie - powiedział w środę prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. Dodał, że eksploatacja złoża rozpocznie się za...

Źródło: www.bankier.pl

Wojewoda łódzki: Zdanowska powinna się wycofać

Dodano: 17.10.2018 12:45 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Hanna Zdanowska "w polskim porządku prawnym nie może być burmistrzem czy prezydentem miasta" - ocenił wojewoda łódzki Zbigniew Rau. - Gdyby nie fakt, że jej kadencja dobiega końca, wszcząłbym postępowanie zmierzające do wygaszenia jej mandatu - dodał.

Tagi: Dodge, Hanoi
Źródło: www.rp.pl

Dodge Caliber - SUV 2007 - Autocentrum AAA Auto

Dodano: 17.10.2018 4:33 | 20 odsłon | 0 komentarzy

MIESIĘCZNA RATA NA TEN SAMOCHÓD JUŻ OD 103 PLN* zadbane wnętrze samochodu, mocny silnik, małe spalanie, bezawaryjny silnik, DZWOŃ CODZIENNIE OD 8:00 DO 21:00 - NAWET W WEEKENDY I ŚWIĘTA W celu uzyskania szczegółowych informacji o aucie i bezkonkurencyjnej ofercie finansowania prosimy o kontakt…

Źródło: motosprzedaz.pl

Opolanie poznają działanie rządowego programu 'Czyste Powietrze'

Dodano: 16.10.2018 15:30 | 26 odsłon | 0 komentarzy


Eksperci Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej spotkają się dziś (16.10) z opolanami, by przybliżyć im zasady rządowego programu 'Czyste powietrze'. Przedstawią stan środowiska i niskiej emisji, a także podpowiedzą, od czego zacząć starania o dotację lub pożyczkę. Wniosek będzie można wypełnić w wersji papierowej lub elektronicznej.- W ramach programu możemy przeprowadzić głęboką termomodernizację budynku - mówi Małgorzata Oleksiewicz, główny specjalista WFOŚiGW w Opolu. - Możemy się skupić tylko na wymianie źródła ciepła albo też dodatkowo możemy przeprowadzić pracę związaną z termoizolacją budynku. Dotacje są udzielane w wysokości od 30 do 90 % kosztów kwalifikowanych i zależą od dochodu miesięcznego netto w gospodarstwie domowym wnioskodawcy. Ubiegać się o to mogą osoby fizyczne, które są właścicielami bądź współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych - dodaje Oleksiewicz.Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 18.00 w DomExpo w Opolu, przy ulicy Kępskiej 8, w sali konferencyjnej na trzecim piętrze. Dodajmy, że na parterze budynku Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, przy Krakowskiej 53, od początku września działa punkt informacyjny, w którym można uzyskać wszelkie informacje i złożyć wniosek do programu 'Czyste Powietrze'.

Źródło: radio.opole.pl

Wójcik o budowie gigantycznego budynku sądu w Toruniu

Dodano: 16.10.2018 12:30 | 24 odsłon | 0 komentarzy


Budowa nowego gmachu Sądu Rejonowego w Toruniu to największa obecnie inwestycja w wymiarze sprawiedliwości w Polsce – powiedział we wtorek w Toruniu wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik. Dodał, że jest to projekt "gigantyczny". Będzie kosztował 153 mln zł.

Źródło: fakty.interia.pl

Zniesławienia nie było. Sąd Rejonowy w Opolu umorzył postępowanie przeciwko rektorowi Politechniki Opolskiej

Dodano: 16.10.2018 12:30 | 25 odsłon | 0 komentarzy


- Politechnika Opolska otrzymała sądowy zakaz rozpowszechniania informacji o prof. Pawle Frączu, byłym pracowniku uczelni - mówi Wojciech Najda, rzecznik prasowy Politechniki Opolskiej.- Biuro rektora Politechniki Opolskiej informuje, że w dniu 11 października 2018 roku w Sądzie Rejonowym w Opolu Wydział Karny odbyło się posiedzenie w sprawie z prywatnego oskarżenia Pana Pawła Frącza przeciwko rektorowi Politechniki Opolskiej Markowi Tukiendorfowi. Sąd I instancji umorzył postępowanie z uwagi na brak realizacji znamion zniesławienia oraz obciążył pana Pawła Frącza kosztami postępowania - dodaje Wojciech Najda.W maju bieżącego roku prof. Paweł Frącz został zwolniony dyscyplinarnie. W sądzie pracy domaga się przywrócenia etatu. To pokłosie wewnętrznego audytu przeprowadzonego przez rektora w sprawie pracowników Politechniki Opolskiej, którzy mieli dopuścić się niegospodarności podczas wyjazdów na konferencje naukowe.Z oświadczenia, które wówczas wydał rzecznik prasowy PO, wynika, że nieprawidłowości dotyczyły projektów finansowanych z funduszy Narodowego Centrum Nauki i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Źródło: radio.opole.pl

Dodge Challenger - Bardzo Dobry Stan Czujniki Parkowania 2 Kluczyki

Dodano: 16.10.2018 8:35 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Alufelgi Przyciemniane szyby Czujniki parkowania tył Fotochromatyczne lusterko wsteczne Tapicerka materiałowa Klimatyzacja automatyczna 2 strefowa Wielofunkcyjna kierownica Oryginalne radio dotykowe Elektrycznie regulowany fotel kierowcy 2 kluczyki Keyless ABS ESP

Tagi: Dodge
Źródło: motosprzedaz.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami