Wiadomości z tagiem Honda  RSS
Honka mówi o manipulacji Bartka. 'Głosowałem w sprawie poparcia Gambca, ale byłem przeciw'

Dodano: 18.10.2018 10:30 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Norbert Honka jako jedyny z zarządu TSKN wyraził sprzeciw wobec poparcia Mniejszości Niemieckiej dla Marcina Gambca w wyborach na prezydenta Opola. Członek Zarządu Wojewódzkiego TSKN podkreśla to w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji.Honka poparł wczoraj (17.10) Arkadiusza Wiśniewskiego w wyścigu o fotel prezydenta. Wtedy Rafał Bartek, przewodniczący MN, przypomniał, że na początku września Honka uczestniczył w głosowaniu nad poparciem dla Gambca. - Rafał Bartek manipuluje faktami i podważa moją wiedzę politologiczną oraz kompetencje jako nauczyciela akademickiego - pisze dr Honka. Kandydat na prezydenta sprzed 4 lat podkreśla, że jako osoba wierząca nie poprze komitetu Gambca i środowisk lewicowych.

Źródło: radio.opole.pl

"Matematyka i wyścigi nie są w moim stylu" powiedział Marc Marquez przed GP Japonii - zapowiedź rundy MOTULa

Dodano: 18.10.2018 0:50 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Co nas czeka w najbliższy weekend wyścigowy? Co Marquez musi zrobić, by już w Japonii cieszyć się siódmym tytułem mistrzowskim? Co musi uczynić Dovizioso, jedyny konkurent, by powstrzymać zawodnika Hondy? Kto walczy o tytuł wśród zawodników niezależnych? Jak zawodnicy przygotowują się do walki na torze Motegi?

Źródło: www.scigacz.pl

Trójkołowa Honda Neowing coraz bliżej. Producent ujawnia kilka detali

Dodano: 17.10.2018 17:07 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Honda Neowing to trójkołowiec o niesłychanie ekstrawaganckich liniach, zaprezentowany przez producenta trzy lata temu. Choć ostatnio było o nim cicho, okazuje się, że Japończycy są coraz bliżej premiery!

Tagi: Honda
Źródło: www.scigacz.pl

Mniejszość Niemiecka odcina się od swojego działacza

Dodano: 17.10.2018 16:01 | 34 odsłon | 0 komentarzy


Mniejszość Niemiecka odcięła się od Norberta Honki, który w środę poparł urzędującego prezydenta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego. Zdaniem Honki, który w ostatnich wyborach z list MN starał się o fotel prezydenta miasta, popierany obecnie przez MN Marcin Gambiec jest zbyt lewicowy.

Źródło: fakty.interia.pl

wyścigi / Monteiro wraca w Suzuce

Dodano: 17.10.2018 13:49 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Boutsen Ginion Racing zgłosił Tiago Monteiro na rundę WTCR w Suzuce (26-28 października). Portugalczyk wróci na tor po 415 dniach przerwy i poprowadzi Hondę Civic Type-R TCR. Uczestnik 37 wyścigów F1, ...

Źródło: wyscigi.autoklub.pl

Honda Accord - 2.0B 156KM, Model 2009r, Wyjątkowo Piękna, Alu 17, Bezwypadek

Dodano: 17.10.2018 13:27 | 18 odsłon | 0 komentarzy

AKTUALNE - ZAPRASZAMY MODEL 2009r ROCZNIK 2008r - SAMOCHÓD OD PIERWSZEGO WŁAŚCICIELA Z NIEMIEC - 100% BEZWYPADKOWA - ORYGINALNY PRZEBIEG 187tyś, Książka serwisowa Oraz Niemiecki TUV Z 2017r PISEMNA GWARANCJA PRZEBIEGU - WYJĄTKOWO ZADBANA i PIĘKNA, WNĘTRZE JAK NOWE, MECHANICZNIE IDEAŁ - BOGATSZE W…

Tagi: Honda
Źródło: motosprzedaz.pl

Takaaki Nakagami zostaje w zespole LCR Honda na kolejny sezon

Dodano: 17.10.2018 13:05 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Ekipa LCR Honda poinformowała właśnie o przedłużeniu kontraktu z Takaakim Nakagamim. Pierwszy sezon młodego Japończyka w klasie królewskiej MotoGP okazał się bardzo udany - kierowca osiągnął więcej, niż od niego wymagano.

Tagi: Honda, MotoGP
Źródło: www.scigacz.pl

Norbert Honka wspiera Arkadiusza Wiśniewskiego, bo Marcin Gambiec 'poszedł w stronę lewicy'. Od poparcia odcina się TS ...

Dodano: 17.10.2018 12:00 | 21 odsłon | 0 komentarzy


Norbert Honka, działacz Mniejszości Niemieckiej oficjalnie popiera Arkadiusza Wiśniewskiego w walce o fotel prezydenta Opola. Na kilka dni przed pójściem do urn na konferencji prasowej Norberta Honkę pytano, dlaczego takiego gestu nie uczynił w stronę Marcina Gambca. Honka tłumaczy, że jego kolega z mniejszości poszedł w stronę lewicy, a tego nie może zaakceptować.- Dla nas, czyli dla osób z którymi mam kontakt, jest to kwestia nie do zaakceptowania. To powoduje ferment w społecznościach lokalnych, które są związane z mniejszością niemiecką. Dlatego też z tego powodu postanowiłem wesprzeć prezydenta - tłumaczył Norbert Honka. Arkadiusz Wiśniewski tłumaczył, że zbliżyło ich wspólne spojrzenie na miasto. - Rozmawialiśmy o sytuacji w Opolu i o tym jak wykorzystać potencjał, który tkwi w dzielnicach, i w społeczności mniejszości niemieckiej. Dla mnie to cenne wsparcie - powiedział Arkadiusz Wiśniewski. Przypomnijmy, Norbert Honka to rywal Arkadiusza Wiśniewskiego z ostatnich wyborów samorządowych. W 2014 roku Honka był oficjalnym kandydatem na prezydenta miasta z Mniejszości Niemieckiej. Podczas tegorocznych wyborów Marcin Gambiec kandyduje z własnego komitetu KWW Marcina Gambca. W sprawie zabrał głos TSKN. - Opinia wygłoszona dzisiaj przez pana dr. Norberta Honkę jest tylko i wyłącznie jego prywatną opinią ...

Źródło: radio.opole.pl

Honda CB Neo Sports Cafe - koncepcyjny naked w dobrym świetle

Dodano: 17.10.2018 11:23 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Koncepcyjna wersja najnowszego motocykla z rodziny Neo Sports Cafe została zaprezentowana na początku października na targach Paris Motor Show. Oto krótka prezentacja tego efektownego modelu.

Tagi: Honda
Źródło: www.scigacz.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami