Wiadomości z tagiem Jadwiga Emilewicz  RSS
Emilewicz: Utrzymanie dobrej sytuacji firm wymaga kolejnych zmian

Dodano: 17.10.2018 15:46 | 17 odsłon | 0 komentarzy

Utrzymanie dobrej sytuacji firm wymaga kolejnych zmian - mówiła w środę, podczas otwarcia 8. Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach minister Jadwiga Emilewicz. Zapowiedziała m.in. elektronizację zamówień publicznych i zarezerwowanie puli tych zamówień dla MŚP.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Kandydaci PiS na burmistrza Nysy i Prudnika z poparciem Jarosława Gowina

Dodano: 12.10.2018 16:48 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Minister nauki i szkolnictwa wyższego poparł kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Nysy i Prudnika.Wicepremier przebywał dziś w Nysie, gdzie uczestniczył w podpisaniu porozumienia o współpracy pomiędzy nyską Państwową Wyższą Szkołą Zawodową a Wałbrzyska Specjalną Strefą Ekonomiczną. Później wziął udział w uroczystości inauguracji roku akademickiego na nyskiej uczelni.Podczas spotkania z dziennikarzami, Jarosław Gowin udzielił poparcia Pawłowi Nakoniecznemu i Teresie Barańskiej, kandydatom Prawa i Sprawiedliwości na burmistrza Nysy i Prudnika.- Pan Paweł Nakonieczny będzie znakomitym burmistrzem tego miasta. Serdecznie popieram panią Teresę Barańską jako kandydatkę na burmistrza Prudnika. Prudnik potrzebuje zmian, potrzebuje mocnej, wrażliwej kobiecej ręki - argumentował.Przypomnijmy, że miesiąc temu, podczas wizyty w Nysie, poparcia Pawłowi Nakoniecznemu udzieliła także minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Minister przedsiębiorczości odwiedziła Łódź. Mówiła o Konstytucji Biznesu [ZDJĘCIA]

Dodano: 12.10.2018 13:56 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz odwiedziła Politechnikę Łódzką. Wzięła udział w konferencji "Prawo do przedsiębiorczości - małe firmy - wielkie zmiany", która jest kolejnym z cyklu spotkaniem w Polsce dotyczącym Konstytucji Biznesu oraz innych zmian prawnych ułatwiających zakładanie i prowadzenie firm.

Źródło: www.tulodz.com

TAK MINĄŁ DZIEŃ – ŚRODA [10 PAŹDZIERNIKA]

Dodano: 10.10.2018 22:29 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Wizyty minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej i minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz w regionie to najważniejsze wydarzenia środy, 10 października.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Minister wspiera ostrowieckich kandydatów PiS

Dodano: 10.10.2018 21:04 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Powinniśmy inwestować w nowy przemysł – mówiła podczas wizyty w Ostrowcu minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. Podkreśliła, że huta Celsa to duma dla miasta, jednak to za mało, aby Ostrowiec się rozwijał.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Busko to nie tylko uzdrowisko. Aby się rozwijało potrzeba inwestycji

Dodano: 10.10.2018 19:56 | 9 odsłon | 0 komentarzy

O potrzebie tworzenia warunków pod inwestycje mówiła w Busku-Zdroju minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. Szefowa resortu udzieliła również poparcia kandydatom Zjednoczonej Prawicy i Porozumienia na wójtów i burmistrzów w samorządach powiatu buskiego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Emilewicz: Przedsiębiorcy chwalą ulgę na start i działalność nierejestrową [WIDEO]

Dodano: 08.10.2018 8:48 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Przedsiębiorcy, podczas spotkań w terenie nt. Konstytucji Biznesu, bardzo dobrze przyjmują ulgę na start czy działalność nierejestrową; dużą wartością jest to, że w spotkaniach uczestniczą przedstawiciele ZUS czy skarbówki – mówi PAP szefowa MPiT Jadwiga Emilewicz.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Nowe prawo zamówień publicznych. Emilewicz: Chcemy do listopada przygotować projekt [WIDEO]

Dodano: 03.10.2018 8:48 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Chcielibyśmy do listopada zakończyć przygotowanie projektu nowej ustawy o zamówieniach publicznych, aby w listopadzie wysłać ją do konsultacji i uzgodnień - mówi PAP minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Emilewicz o Konstytucji Biznesu: Co nie jest zakazane prawem, jest dozwolone

Dodano: 01.10.2018 17:49 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Konstytucja Biznesu w istotny sposób zmienia pozycję ustrojową przedsiębiorcy w Polsce - mówiła w poniedziałek w Białymstoku minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz i podkreśliła, że wprowadza ona szereg rozwiązań realnie ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej, m.in. co nie jest zakazane prawem, jest dozwolone.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Emilewicz: Ulga na B+R odniosła sukces – dwa razy więcej firm inwestuje w badania i rozwój

Dodano: 01.10.2018 10:47 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Dwukrotnie zwiększyła się liczba firm, które skorzystały z ulgi na badania i rozwój - mówi PAP minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. To, że coraz więcej przedsiębiorców wydaje pieniądze na B+R oznacza, że gospodarka zaczyna być "zdrowo innowacyjna" - podkreśla.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami