Wiadomości z tagiem Kina  RSS
Zło jest dobre – rozmawiamy z twórcami "LEGO DC Super-Zloczyńcy"

Dodano: 18.10.2018 11:15 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Znudzeni grami Lego? Niesłusznie. Bo choć na wszystkich tytułach z serii odbito ten sam autorski stempel, rozmaitość posiadanych licencji pozwala deweloperom na wylanie fundamentu pod coraz to różne przygody postaci znanych z kina czy komiksu. Dlatego graliśmy już Batmanem, a teraz przyszedł czas na Jokera. Podczas niedawnego nowojorskiego Comic Conu rozmawialiśmy z Philem Ringiem, producentem z

Tagi: Lego, Kina, Batman
Źródło: www.filmweb.pl

„Kler" podbija zagraniczne kina, najlepsze otwarcie w historii. Ponad 3,5 mln w Polsce

Dodano: 17.10.2018 20:45 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W UK i Irlandii film „Kler" osiągnął najlepsze otwarcie w historii polskiego kina wyświetlanego za granicą. W Polsce wyprzedził „Pasję" i „Titanica".

Tagi: Filmy, Kina
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Skuteczne targetowanie kampanii reklamowej w kinie

Dodano: 17.10.2018 20:31 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Badania dowodzą, że wizyta w kinie jest dla wielu katalizatorem do wydawania pieniędzy. 55 proc. konsumentów przy okazji wyjścia do kina chętnie jada w restauracjach, a 22 proc. udaje się na zakupy. Efektywne targetowanie kampanii reklamowych w kinie może zatem skłonić do podjęcia decyzji zakupowej. Pozostaje pytanie, jakie elementy  decydują o skutecznym dotarciu do grupy docelowej w kinie. – Czynników mogących na to wpływać jest wiele. Między innymi są to: staranne dobranie czasu i miejsca emisji on-screen, jej kontekstu czy też udział w działaniach wykraczających poza standardowe projekcje nowości filmowych – mówi Mariusz Spisz, prezes zarządu Multikino Media.

Tagi: Kina, Badania
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nurt kina ideologicznego na 12. Pięciu Smakach

Dodano: 17.10.2018 16:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Ostatnie kilka lat obfituje w burzliwe wydarzenia polityczne na całym świecie. Atmosfera staje się napięta, gdy mała stabilizacja i zastany układ sił zaczyna się widocznie zmieniać. Przemysł filmowy zawsze było bardzo czułym wskaźnikiem takich zjawisk, ponieważ wielkie zmiany zawsze mają podłoże ekonomiczne. Chińskie społeczeństwo teraz, podobnie jak amerykańskie w latach 80-tych, wzbogaca się i z

Źródło: www.filmweb.pl

Dziedziczki (2018)

Dodano: 17.10.2018 15:53 | 9 odsłon | 0 komentarzy

W KINACH OD 2 LISTOPADA 2018 Akcja filmu rozgrywa się w stolicy Paragwaju, Asunción. Chela i Chiquita są potomkiniami bogatych rodów, mieszkającymi w okazałej posiadłości od ponad 30 lat. Jednak ...

Tagi: Filmy, Kina
Źródło: www.filmfan.pl

Rosyjskie media: kariera Sirotkina w F1 jest zagrożona

Dodano: 17.10.2018 10:45 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Jak podaje Andriej Szitikin z rosyjskiego "Sport Express", przyszłość Siergieja Sirotkina w Formule 1 jest zagrożona. - Zachowanie miejsca w Williamsie wydaje się być jedyną szansą - twierdzi.

Tagi: MSI, Kina
Źródło: sport.onet.pl

Kubica zagrożeniem dla Sirotkina. "Przerwanie współpracy byłoby dziwną decyzją"

Dodano: 17.10.2018 9:28 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Większy pakiet sponsorski Roberta Kubicy oraz niezadowolenie SMP Racing sprawiają, że dalsza przyszłość Siergieja Sirotkina w F1 jest zagrożona. - Być może to presja na Rosjan, by zwiększyć wsparcie finansowe - komentuje dziennikarz Andriej Szitikin.

Tagi: Rosja, Kina
Źródło: sportowefakty.wp.pl

Top 10 wydarzeń i atrakcji w weekend w Warszawie

Dodano: 16.10.2018 21:49 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Koncerty Eweliny Flinty, Łona i Webber & The Pimps, brytyjskiego duetu Seafret czy grupy Strefa Ciszy, stand-up Piotra Szulowskiego i Adama Van Bendlera czy Wege Festiwal – to niektóre wydarzenia tego weekendu w Warszawie. Miłośnicy aktywnego trybu życia powinni wybrać się na Międzynarodowy Turniej w Gimnastyce Artystycznej lub Bieg dla Niepodległej, a fani kina – na premierowy film Marka Koterskiego. Podpowiadamy, co się będzie działo w weekend w stolicy.

Źródło: warszawa.onet.pl

MOJA MIŁOŚĆ – I’m Not Ashamed

Dodano: 16.10.2018 18:50 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W kolejnym pokazie z cyklu Dobrego Kina mamy okazję zaprezentować popkulturowe rekolekcje w najlepszym wydaniu, dla Państwa - Moja miłość. Spotkanie filmowe poprowadzi dziennikarka Dorota Kołodziejczyk.
MOJA MIŁOŚĆ to fabularna opowieść o Rachel Joy Scott – pierwszej (spośród 13) ofiary strzelaniny w Columbine High School, która miała miejsce 20 kwietnia 1999 roku. Film powstał w oparciu o historię Rachel, a także odnalezionych po śmierci pamiętników dziewczyny, będących niezwykłym świadectwem wiary, tęsknoty za Bogiem, religijnych poszukiwań i nastoletnich rozterek.
Szczegóły: www.dobremiejsce.org

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Kinowy "Flash" znów łapie opóźnienie

Dodano: 16.10.2018 8:40 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Flash może być najszybszym człowiekiem świata, ale prace nad jego solowymi kinowymi przygodami wleką się od lat. I niestety wciąż nie widać ich końca. Jak podaje portal Variety, "The Flash" zaliczył właśnie kolejne sporo opóźnienie. Zdjęcia rozpoczną się nie wcześniej niż pod koniec 2019 roku, co oznacza, że w kinach możemy się go spodziewać w 2021 roku. Powodem takiego stanu rzeczy są problemy

Tagi: Kina
Źródło: www.filmweb.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami