Wiadomości z tagiem Kreta  RSS
Żyżyński: Są przesłanki za obniżką stóp

Dodano: 18.10.2018 10:51 | 9 odsłon | 0 komentarzy


Widać pewne przesłanki do obniżki stóp, a ich podwyżka mogłaby nastąpić wyłącznie w przypadku nadmiernego wzrostu popytu na kredyt - mówi Żyżyński

Źródło: www.bankier.pl

Sekretarz stanu USA: możemy znieść część sankcji nałożonych na Ankarę. "Pewne były bezpośrednio związane z pastorem Brunsonem"

Dodano: 17.10.2018 19:45 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Po uwolnieniu przez turecki sąd amerykańskiego pastora Andrew Brunsona Waszyngton może znieść część sankcji nałożonych na Turcję - oświadczył w środę sekretarz stanu USA Mike Pompeo po spotkaniu z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoganem.

Źródło: www.deon.pl

Marcin Ociepa poparł kandydatów w Kluczborku

Dodano: 17.10.2018 17:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy


Podsekretarz stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Marcin Ociepa udzielił poparcia kluczborskim kandydatom Prawa i Sprawiedliwości do rady miasta i powiatu. Chodzi o Piotra Włodarczyka, Marcina Michalskiego oraz Piotra Rewieńko.Ociepa udzielił również poparcia Stanisławowi Konarskiemu, który kandyduje na burmistrza Kluczborka z własnego komitetu.- Pan Konarski, to doświadczony samorządowiec, a dzięki swym działaniom stał się ikoną Kluczborka, jak i całego regionu - mówi Ociepa. - Jest gwarantem tego, że nowy burmistrz będzie dbał o przedsiębiorców, będzie rozumiał, że wtedy, kiedy przedsiębiorcom będzie dobrze tutaj żyło i funkcjonowało, wtedy będzie więcej dobrobytu i gmina szybciej będzie się rozwijała. - Faktycznie przede wszystkim chcę postawić na lokalnych przedsiębiorców - przekonuje Konarski. - Stworzyć im strefy do rozwoju, dogodne warunki podatkowe. Niestety dwa lata temu burmistrz o złotówkę za metr kwadratowy podniósł podatek. Zyskał na tym 800 tysięcy złotych do budżetu, ale to był bardzo trudny czas dla przedsiębiorców. My tego nie będziemy stosować. Dzisiaj gmina jest bardzo zadłużona i tylko we współpracy z rządem Zjednoczonej Prawicy, możemy doprowadzi ...

Źródło: radio.opole.pl

Pomysł Nitrasa na budowę parku wodnego

Dodano: 17.10.2018 16:49 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Zamiast aquaparku dobudowa części rekreacyjnej do budynku basenu Floating Arena. Koszt 40 mln zł. - Ale nie 210 i gigantyczna inwestycja do której będziemy dopłacać miliony i na którą będziemy musieli wziąć kredyt - stwierdził Sławomir Nitras - kandydat......

Źródło: www.24kurier.pl

Sekretarz stanu USA o rozmowach w Rijadzie o zaginionym dziennikarzu saudyjskim

Dodano: 17.10.2018 13:45 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo powiedział, że przywódcy saudyjscy zdecydowanie zaprzeczyli, aby posiadali jakąkolwiek wiedzę o tym, do czego doszło w saudyjskim konsulacie w Stambule podczas wizyty Dżamala Chaszodżdżiego i obiecali przeprowadzenie pełnego i wiarygodnego dochodzenia.

Tagi: USA, Kreta
Źródło: www.deon.pl

Zaciągnięcie zobowiązania solidarnego przy kredycie a PCC

Dodano: 17.10.2018 12:51 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Pytanie: Wnioskodawca wraz z żoną nabędą lokal mieszkalny na rynku pierwotnym od dewelopera. W umowie sprzedaży mieszkania jako nabywcy i jedyni właściciele lokalu zostaną wskazani Wnioskodawca z żoną. Na zakup mieszkania zostanie zaciągnięty kredyt hipoteczny. Kredytobiorcami zostaną zarówno Wnioskodawca, jego żona jak i wujeczny brat Wnioskodawcy. Czy zaciągnięcie zobowiązania solidarnego (kredytu hipotecznego) przez ww. trzech dłużników solidarnych (współkredytobiorców) spowoduje powstanie obowiązku podatkowego w podatku od czynności cywilnoprawnych po stronie któregokolwiek z ww. dłużników solidarnych? 

Źródło: www.podatki.biz

Sekretarz stanu USA o rozmowach w Rijadzie o zaginionym dziennikarzu saudyjskim

Dodano: 17.10.2018 12:46 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo powiedział, że przywódcy saudyjscy zdecydowanie zaprzeczyli, aby posiadali jakąkolwiek wiedzę o tym, do czego doszło w saudyjskim konsulacie w Stambule podczas wizyty Dżamala Chaszodżdżiego i obiecali przeprowadzenie pełnego i wiarygodnego dochodzenia.

Tagi: USA, Kreta
Źródło: www.deon.pl

Ziobro pyta, czy sądy krajowe mają prawo kierować pytania prejudycjalne do unijnego Trybunału Sprawiedliwości. Droga do wyjścia Polski z UE otwarta?

Dodano: 17.10.2018 12:42 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta Andrzej Dera powiedział, że rozszerzony wniosek Zbigniewa Ziobry do Trybunału Konstytucyjnego wbrew niektórym opiniom, nie jest drogą do wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Prokurator generalny chce, by Trybunał zbadał, czy sądy krajowe mają prawo kierować pytania prejudycjalne do unijnego Trybunału Sprawiedliwości. Chodzi o sprawdzenie zgodności z konstytucją artykułu 267 Traktatu […]

Źródło: wiadomosci.com

Sekretarka z językiem niemieckim lub angielskim

Dodano: 17.10.2018 10:20 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Gi Group Sp z o.o.
Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego Zaangażowanie
Lokalizacja: mazowieckie, Nadarzyn
Obszar zawodowy: Administracja biurowa

Tagi: Kreta
Źródło: www.praca.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami