Wiadomości z tagiem Rodzice  RSS
Mbappe opowiedział nieznaną historię z Messim w rodzinnym Bondy

Dodano: 18.10.2018 6:00 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Kylian Mbappe wrócił do podparyskiego Bondy, gdzie się wychował i gdzie przywitały go tysiące kibiców. Małych, dużych i tych całkiem starszych. Przez niecałe trzy godziny, które tam spędził zapanowało istne szaleństwo. - To dla mnie wielkie przeżycie przybyć tu jako mistrz świata - mówił. A przy okazji zdradził jeden sekret.

Źródło: eurosport.interia.pl

dziś, 18 paź 19:00 (TVP ABC) - Misiowanki

Dodano: 18.10.2018 5:46 | 36 odsłon | 0 komentarzy


Misia nocuje u swojej koleżanki Lizy. Korzystając z nieobecności rodziców dziewczynki, przyjaciółki robią straszny bałagan. Misia pomaga Lizie...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Kylian Mbappe w rodzinnym Bondy. Wideo

Dodano: 18.10.2018 3:16 | 13 odsłon | 0 komentarzy

– Chciałem przyjechać do was z Pucharem Świata, ale tym razem niestety nie było to możliwe – mówił do zgromadzonych

Tagi: Rodzice
Źródło: blacksport.pl

Kylian Mbappe w rodzinnym Bondy. Wideo

Dodano: 17.10.2018 22:42 | 30 odsłon | 0 komentarzy


- Chciałem przyjechać do was z Pucharem Świata, ale tym razem niestety nie było to możliwe – mówił do zgromadzonych kibiców Kylian Mbappe, który po meczu z Niemcami odwiedził rodzinne Bondy pod Paryżem. Pierwszy raz po zwycięstwie na mundialu. - Nigdy bym nie przypuszczał, że wrócę tutaj w takiej roli i że zostanę tak gorąco przywitany. Jestem za to bardzo wdzięczny, bo to dla mnie naprawdę coś wyjątkowego. Wspaniałe chwile. Właśnie tutaj, gdzie dorastałem. Wrócić jako mistrz świata to najpiękniejszy prezent jako mogłem sobie wymarzyć....

Źródło: eurosport.interia.pl

Nauczyciele z Kędzierzyn-Koźla nagrodzeni z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dodano: 17.10.2018 20:50 | 28 odsłon | 0 komentarzy


Za swoje osiągnięcia na polu kształcenia 28 nauczycieli odebrało nagrody od prezydent miasta Kędzierzyna-Koźla Sabiny Nowosielskiej.- Myślę sobie, że wszyscy tutaj, dzisiaj, zarówno dyrektorzy jak i nauczyciele zostaliśmy wyróżnieni za codzienną, ciężką pracę. Pracę, która nie rozpoczyna się o godzinie siódmej a kończy o 15, tylko tak naprawdę przynosimy pracę do domu i żyjemy nią 24 godziny na dobę - mówiła nagrodzona dziś Małgorzata Jurzyk-Polis, dyrektorka szkoły podstawowej nr 11.Nominacje do nagród wpływały do 15 września, nadsyłali je dyrektorzy, rady pedagogiczne i rady rodziców. Powołany zespól poszukiwał najwybitniejszych nauczycieli. Tych, którzy potrafią wpłynąć na życie swoich podopiecznych również poza godzinami lekcyjnymi. - W teatrze, w klubie filmowym, poprzez innowacje, różne projekty edukacyjne i uczniowie, zupełnie tego nieświadomi, uczą się mnóstwa umiejętności, które kiedyś w życiu im zaprocentują. Także, to są ci nauczyciele, którzy chcą wychować uczniów, z których będą dumni - tłumaczyła Bożena Jankowska, dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania w Kędzi ...

Źródło: radio.opole.pl

Anna Wendzikowska niedługo rodzi! Znamy już płeć i imię dziecka!

Dodano: 17.10.2018 19:47 | 14 odsłon | 0 komentarzy


Anna Wendzikowska (37 l.) już niebawem kolejny raz zostanie mamą. Gwiazda już nie może się doczekać, aż jej maleństwo pojawi się na świecie. Do tej pory dziennikarka nie chciała zdradzić płci dziecka, ale pojawiły się pogłoski, że urodzi dziewczynkę! Znane jest już także imię, jakie wybrali dla maleństwa rodzice.

Źródło: www.pomponik.pl

Zotac GeForce RTX 2070 Mini i RTX 2070 OC Mini - specyfikacja kart graficznych

Dodano: 17.10.2018 19:02 | 43 odsłon | 0 komentarzy

Idealne do mniejszych pecetów. Zotac dodał do swojej oferty karty graficzne GeForce RTX 2070, w tym modele z rodziny Mini. Jak sama nazwa wskazuje, są to wersje, charakteryzujące się niewielkimi rozmiarami. Producent przygotował dwie edycje, które różnią się od siebie wyłącznie taktowaniem.

Źródło: pclab.pl

Mistrz świata o rodzinnym dramacie. "Od 12 lat nie mam kontaktu z ojcem"

Dodano: 17.10.2018 19:00 | 28 odsłon | 0 komentarzy

Lucas Hernandez zdecydował się opowiedzieć w mediach o trudnym dzieciństwie bez ojca. Piłkarz ma żal, że kilkanaście lat temu odszedł i nigdy się nie odezwał.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Kylian Mbappe entuzjastycznie witany w rodzinnym Bondy

Dodano: 17.10.2018 18:58 | 30 odsłon | 0 komentarzy


Kylian Mbappe odwiedził w środę Bondy, przedmieście Paryża, gdzie się wychował. Gwiazdę francuskiego futbolu witały tysiące osób. - Wierzcie w swoje marzenia. Mam nadzieję, że pewnego dnia jeden z was będzie na moim miejscu - powiedział zwracając się do młodzieży.

Tagi: Rodzice
Źródło: eurosport.interia.pl

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami