Wiadomości z tagiem Tauron  RSS
Enrique Iglesias wraca do Polski. Sprawdź, kiedy koncert w Krakowie!

Dodano: 15.10.2018 13:32 | 36 odsłon | 0 komentarzy


W ramach trasy koncertowej "All the hits live" Enrique Iglesias 7 maja 2019 roku zaśpiewa w Tauron Arenie Kraków. W tym miejscu występował w grudniu 2016 r.

Źródło: www.rmf24.pl

PHL - 11. kolejka. Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 5-6

Dodano: 12.10.2018 21:19 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Tauron KH GKS Katowice pokonał Energę Toruń 3-0 w rozegranym awansem meczu 12. kolejki Polskiej Hokej Ligi i wciąż prowadzi w tabeli. Pozostałe piątkowe mecze rozegrano w ramach 11. kolejki. Dwa dni po historycznym zwycięstwie w Lidze Mistrzów hokeiści GKS-u Tychy wygrali z Zagłębiem Sosnowiec 6-5, choć w drugiej tercji roztrwonili trzybramkową zaliczkę.

Źródło: eurosport.interia.pl

I liga mężczyzn: APP Krispol Września z kompletem punktów, kolejna porażka Tauronu AZS-u Częstochowa

Dodano: 11.10.2018 11:07 | 15 odsłon | 0 komentarzy

APP Krispol Września pozostaje jedynym zespołem, który po trzech kolejkach I ligi mężczyzn ma na swoim koncie komplet punktów. Po raz kolejny zawiódł Tauron AZS Częstochowa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Tauron AZS poległ w meczu z beniaminkiem w Jaworznie

Dodano: 08.10.2018 10:09 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Tauron AZS Częstochowa dość niespodziewanie przegrał w sobotę, 6 października na wyjeździe 1:3 z beniaminkiem I ligi MCKiS-em Jaworzno.

Źródło: www.wczestochowie.pl

I liga mężczyzn: Norwid Częstochowa zatrzymał Stal Nysa, klęska Tauronu AZS-u

Dodano: 07.10.2018 8:25 | 15 odsłon | 0 komentarzy

Mistrz I ligi mężczyzn z poprzedniego sezonu, Tauron AZS Częstochowa, przegrał w kiepskim stylu z beniaminkiem MCKiS Jaworzno 1:3. Niespodzianką zakończył się mecz innego zespołu z Częstochowy: Exact Systems Norwid wygrał ze Stalą Nysa 3:2.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

PHL - 9. kolejka. Unia Oświęcim wygrała z Comarch Cracovią 5-3

Dodano: 05.10.2018 21:12 | 19 odsłon | 0 komentarzy


W małopolskich derbach Polskiej Hokej Ligi Unia Oświęcim wygrała z Comarch Cracovią 5-3, choć „Pasy” prowadziły w 10. minucie już 3-0! Liderem wciąż jest Tauron KH GKS Katowice, który pewnie pokonał Węglokoks Kraj Polonię Bytom 6-0.

Źródło: eurosport.interia.pl

Utrudnienia dla kierowców na południu Katowic

Dodano: 05.10.2018 18:05 | 25 odsłon | 0 komentarzy

Dzisiaj ruszają prace na południu Katowic. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Na ruchliwej ulicy konieczne jest wprowadzenie ruchu wahadłowego. Rozpoczynają się prace prowadzone przez Tauron Ciepło na południu Katowic. Utrudnienia mogą być uciążliwe przede wszystkim dla mieszkańców Ochojca. W nadchodzący weekend konieczne będzie wprowadzenie ruchu wahadłowego na ul. Jankego. Chodzi

Źródło: katowice24.info

Problematyczne wieszanie plakatów wyborczych na latarniach w Opolu. Podwójne standardy czy uchwała krajobrazowa?

Dodano: 04.10.2018 10:45 | 18 odsłon | 0 komentarzy


- Chciałbym, żebyśmy byli tak samo traktowani - powiedział w porannej rozmowie 'W cztery oczy' Krzysztof Drynda z KWW Razem dla Opola, pytany o zasady wieszania plakatów wyborczych na miejskich latarniach. - Wszyscy są równo traktowani - odpowiada dyrektor opolskiego MZD, Zbigniew Bahryj. Temat zasad umieszczania przez kandydatów w wyborach samorządowych afiszy na latarniach miejskich zdominował poranne rozmowy Radia Opole.- Przed powieszeniem plakatu wyborczego potrzebne są zgody właściciela latarni, czyli najczęściej firmy Tauron, a w MZD trzeba uiścić opłatę za zajęcie pasa drogowego - przypomniał Krzysztof Drynda. - Z takim zapytaniem [red. dotyczącym wieszania plakatów na latarniach miejskich] zwróciliśmy się do Miejskiego Zarządu Dróg, skąd otrzymaliśmy odpowiedź, że absolutnie nie ma takiej możliwości w Opolu. Bo rada miasta w tej kadencji przyjęła uchwałę krajobrazową, która zabrania tej formy reklamy. I rzeczywiście zapisy tej uchwały są bardzo rygorystyczne, bo ona jest tak skonstruowana, że zabrania wszystkiego z wyjątkiem. I w tych wyjątkach nie ma takiej formuły reklamy - tłumaczył prezes stowarzyszenia Razem dla Opola. - KWW Arkadiusza Wiśniewskiego tymczasem ma plakaty wyborcze na latarniach - dziwił się gość Radia Opole. - Mamy zatem podwójne standardy - stwierdził Krzysztof Drynda.- Z tym większym zdziwieniem zobaczyliśmy na latarniach plakaty m. ...

Źródło: radio.opole.pl

PHL. 8. kolejka: Tauron KH GKS Katowice - PGE Orlik Opole 11-3

Dodano: 02.10.2018 21:30 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Aż 14 goli padło w meczu Tauronu KH GKS Katowice z PGE Orlikiem Opole w 8. kolejce Polskiej Hokej Ligi. Wicemistrzowie Polski rozbili rywala 11-3, zdobywając sześć bramek w trzeciej tercji. Katowiczanie prowadzą w tabeli.

Źródło: eurosport.interia.pl

PiS Index gorszy od rynku. Zawaliła energetyka i Azoty

Dodano: 01.10.2018 17:03 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Liczony przez money.pl indeks spółek kontrolowanych przez państwo wciąż zachowuje się gorzej od rynku. Jednym z powodów są wypłaty z zysku wielkich państwowych spółek. Wyniki jednak zawaliły Tauron, PGE i Azoty. Znaczenie miały też dywidendy.

Tagi: Indie, Tauron
Źródło: www.money.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami