Wiadomości z tagiem Zatrzymania  RSS
Źródła PAP: "Misiek" w czwartek zostanie przekazany Polsce

Dodano: 18.10.2018 11:34 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Paweł M., pseudonim "Misiek", poszukiwany listem gończym i zatrzymany pod koniec września we Włoszech, jeszcze w czwartek zostanie przekazany do Polski - dowiedziała się PAP we włoskich źródłach sądowych.

Źródło: fakty.interia.pl

Mundurowi przejęli 2 tony suszu tytoniowego. Wpadł mężczyzna ścigany listem gończym

Dodano: 18.10.2018 11:00 | 26 odsłon | 0 komentarzy


Ponad 2 tony suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy przechwycili opolscy policjanci i celnicy. Przez niezapłacony podatek Skarb Państwa mógł stracić prawie milion złotych.Do zatrzymania i kontroli busa doszło na zjeździe z autostrady A4. - Za kierownicą siedział mieszkaniec Katowic - mówi starszy aspirant Karol Brandys z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu.- Kierowca oświadczył mundurowym, że przewozi towar z Niemiec do Węgier i posiada wszystkie niezbędne dokumenty. Szybko okazało się to nieprawdą. Jak ustalili funkcjonariusze, 39-latek poszukiwany był listem gończym przez Sąd Okręgowy w Katowicach do odbycia ponad 4 lat więzienia za wcześniej popełnione przestępstwa.Mieszkaniec Katowic został zatrzymany, a jego bus zabezpieczony do dalszego postępowania. Za nielegalny przewóz wyrobów akcyzowych grozi kara do 3 lat więzienia i wysoka grzywna.

Źródło: radio.opole.pl

W Budzisku funkcjonariusze KAS ujawnili rekordowy przemyt papierosówW Budzisku funkcjonariusze KAS ujawnili rekordowy przemyt papierosów

Dodano: 17.10.2018 12:13 | 24 odsłon | 0 komentarzy


Jest to jedno z największych ujawnień w województwie podlaskim na przestrzeni kilku ostatnich lat (...) Gdyby zatrzymane wyroby tytoniowe zostały wprowadzone do sprzedaży w Polsce, straty Skarbu Państwa z tytułu utraconych podatków wyniosłyby ponad 14 mln...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Kłusownik z przerobioną bronią i lewą amunicją zatrzymany

Dodano: 17.10.2018 11:46 | 22 odsłon | 0 komentarzy


Nie dość, że kłusował, to miał nielegalną, przerobioną broń. Mieszkaniec powiatu strzeleckiego wpadł w ręce policji podczas kontroli drogowej. Usłyszał już cztery zarzuty i grozi mu do 8 lat więzienia.- Do zatrzymania mężczyzny doszło pod koniec września w Kielczy, w gminie Zawadzkie - mówi Paulina Porada ze strzeleckiej policji. - W trakcie kontroli ujawnili w pojeździe przerobioną broń palną. Funkcjonariusze ustalili, że 50-letni kierowca dysponuje bronią, na którą nie posiada zezwolenia. Przeszukali miejsce zamieszkania mężczyzny, gdzie znaleźli kolejne 2 jednostki broni oraz amunicję. Policjanci zajmujący się tą sprawą dodatkowo ustalili, że mieszkaniec powiatu strzeleckiego polował na zwierzynę, nie mając do tego uprawnień.Zatrzymana broń i amunicja będzie przebadana przez biegłego z zakresu balistyki. 50-latek usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania broni oraz kłusownictwa.

Źródło: radio.opole.pl

RMF: Uciekli skuci kajdankami. Zatrzymano drugiego z poszukiwanych 16-latków

Dodano: 17.10.2018 10:44 | 21 odsłon | 0 komentarzy


Zatrzymano drugiego z poszukiwanych 16-latków, którzy w piątek uciekli policjantom w Piekarach Śląskich - informuje RMF FM. Do zatrzymania doszło w Bytomiu. Obaj poszukiwani są już w izbie dziecka.

Źródło: fakty.interia.pl

Uciekli skuci kajdankami: Zatrzymano drugiego z poszukiwanych 16-latków

Dodano: 17.10.2018 10:32 | 15 odsłon | 0 komentarzy


Zatrzymano drugiego z poszukiwanych 16-latków, którzy w piątek uciekli policjantom w Piekarach Śląskich. Do zatrzymania doszło w Bytomiu. Obaj poszukiwani są już w izbie dziecka.

Źródło: www.rmf24.pl

Nocny pościg policjantów po centrum Łodzi. Mężczyzna kradł paliwo ze stacji benzynowych

Dodano: 16.10.2018 22:00 | 30 odsłon | 0 komentarzy

Policjanci z Wydziału Wywiadowczego KMP w Łodzi zostali powiadomieni przez dyżurnego, o kradzieży paliwa z dwóch stacji benzynowych znajdujących się na terenie miasta. W rejonie ulicy Zielonej namierzyli pojazd, którym mogli podróżować potencjalni sprawcy. Funkcjonariusze podjęli próbę zatrzymania samochodu używając sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Kierowca seata nie podporządkował się poleceniom stróżów prawa i podjął brawurową ucieczkę ulicami Łodzi.

Źródło: www.tulodz.com

Pijany kierowca zatrzymany dzięki czujności mieszkańców. Miał 2 promile alkoholu

Dodano: 16.10.2018 21:30 | 22 odsłon | 0 komentarzy

Grupa przypadkowych świadków doprowadziła do zatrzymania mężczyzny, który próbował kierować samochodem pod wpływem alkoholu.

Źródło: epoznan.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami